• ask moderators stripe

  • ask orgas stripe

  • 188 (1)

  • ask green

  • ask banner green

Європейський Молодіжний Парламент

Європейський молодіжний парламент (ЄМП)

Це платформа для унікальної неформальної освіти, яка працює в 41 країнах Європи та щороку залучає понад 21 000 молодих людей до всебічних освітніх та соціальних проектів. ЄМП є однією з найбільших європейських молодіжних організацій, метою якої є підвищувати інформованість молоді щодо проблем у Європі та світі, міжкультурного діалогу та розвитку волонтерства та демократичного громадянства. Діяльність ЄМП проходить під патронатом Мартіна Шульца, Президента Європейського парламенту, Жозе Мануеля Баррозу, Президента Європейської комісії, та Торнбйорна Ягланда, Генерального секретаря Ради Європи.

www.eyp.org 

Європейський молодіжний Парламент – Українаlogoeypua

Міжнародна молодіжна громадська організація «Європейський молодіжний парламент – Україна» (ЄМП-Україна) представляє один із 41 національних комітетів ЄМП. Організація, зареєстрована Міністерством юстиції України від 18 лютого 2002 року, є повноправним учасником процесу розвитку громадянського суспільства в Україні. Де факто, ЄМП-Україна успішно функціонує в Україні з 2000 року, залучаючи українську молодь до діяльності однієї із найбільших європейських платформ для дебатів, міжкультурних зустрічей, освіти та обміну ідеями між молодими європейцями.

Це неполітична, неприбуткова громадська організація, яка представляє Національний комітет Європейського молодіжного парламенту в Україні, учасниками якої є молоді ентузіасти, що працюють на волонтерських засадах.

www.eyp-ua.org