• ask moderators stripe

  • ask orgas stripe

  • 188 (1)

  • ask green

  • ask banner green

Міжнародний безпековий форум

З 2 по 9 листопада 2014 року у Києві пройде Міжнародний безпековий форум Європейського молодіжного парламенту – Україна (ЄМП-Україна), англ. International Youth Forum “Agora on Security Kyiv” (ASK).

Форум збере 150 молодих учасників з різних куточків України та з усієї Європи віком від 18 до 30 років для побудови спільного бачення політики безпеки в Європі. Загальною темою Форуму є «Переосмислення політики безпеки – руйнування старих парадигм».

Впродовж тижня учасники Форуму працюватимуть у дев’яти робочих групах, кожна з яких зосередить свою роботу на конкретному аспекті європейської безпеки, серед яких є наступні напрямки: фінанси, охорона здоров’я, військова політика, державність, торгівля, енергетика, екологія, інформаційні технології та сільське господарство.

photos agora

Наша мета

Проведення Форуму в Києві приверне увагу ключових політиків до питань не лише безпеки, але і розвитку громадянського суспільства в Україні, неформальної освіти та ролі молоді в нашому суспільстві. В той час, як вся світова система економічної, військової, політичної та культурної безпеки швидко змінюється, ми прагнемо, аби голос молоді почули. Ми віримо, що молоді лідери, які починають будувати Європу вже сьогодні, повинні мати можливість висловити свою думку щодо шляхів сталого та безпечного розвитку всіх країн на континенті.

Також для нас є важливим познайомити українську молодь з учасниками з інших країн для побудови діалогу, обміну цінностями, ідеями та досвідом шляхом проведення у Києві одного з найважливіших міжнародних молодіжних заходів в Європі. Цим ми прагнемо відкрити Україну для обдарованої молоді з різних куточків Європи і зробити нашу країну джерелом і місцем народження інноваційних ідей для вирішення поточних європейських проблем у різних сферах.

Результатом форуму стане підготовка спільного звіту всіх робочих груп для формування всебічного бачення європейської безпеки за ключовими напрямками.

Формат Міжнародного безпекового форуму

Згідно успішної методики ЄМП робота форуму буде поділена на три частини:

  • Під керівництвом досвідчених модераторів учасники спочатку робитимуть вправи на побудову команди (тимбілдинг), розвиток комунікації та динаміки групи.
  • Наступним етапом буде робота в групах, де учасники розглядатимуть поточну ситуацію та розроблятимуть ідеї, стратегії та бачення вирішення питань за своїми напрямками.
  • Заключною частиною Форуму буде проведення загального Симпозіуму, на якому учасники кожної робочої групи представлять попередній проект свого звіту, обговорять пропозиції та ідеї інших учасників та внесуть поправки у фінальний звіт форуму.

Під час Форуму проходитимуть такі заходи як воркшопи від учасників (BarCamp) та зустріч з експертами (World Café). Для створення міжкультурного діалогу, розвитку толерантності та ознайомлення з культурами одне одного в рамках Форуму буде також організовано низку європейських культурних заходів та концерт.